%100 Akustik: Pilli Bebek 2019 – Etkinlik & Bilet Bilgileri

Etkinlik sona ermiştir.
%100 Akustik: Pilli Bebek

ETKİNLİK BİLGİLERİ


Başlangıç

25
Mayıs
Cumartesi
2019
22:00

Bitiş

25
Mayıs
Cumartesi
2019
23:59

ORGANİZATÖR

ETKİNLİK DETAYI

%100 Akustik: Pilli Bebek Ankara etkinlik programı hakkında detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Pilli Bebek, 25 Mayıs'ta 6:45 KK Ankara sahnesinde...

Pilli Bebek, 25 yıllık elektrik performansı haricinde, 2017 sonunda yeni bir sahne programı hazırladı. Özel etkinliklerde,  oturma düzenli kapalı veya açık hava konserlerinde, müziği dinleyici ile buluşturmayı hedeflediği projenin adı PİLLİBEBEK ELEKTRO AKUSTİK KONSTELASYON. Pilli Bebek; akustik, elektrik, analog ve dijital enstrümanları ve insan sesini, performansları sırasında bulundukları mekana göre konumlandırmakta ve ilişkilendirmektedir. Pilli Bebek bu canlı performansına Elektro Akustik  Konstelasyon adını vermektedir. Grup bu teknik temelde 3 boyutlu ses referansı kaygısı güder.  

Konstelasyon, bir gök bilimi terimidir. Ayrıca Akustik fiziğinde ve psikanalizde de bir küme içindeki bileşenlerin konumları ve birbirleriyle olan ilişkileri olarak da değerlendirilmektedir. Kısaca bir bütün içindeki bileşenlerin birbirleriyle olan konumları ve ilişkileri denilebilir.  

Gitar, akordion ve vokalde CEM KISMET, akustik bas ve upright (bas) İLKER İSABETLİ, akustik gitar ve geri vokalde EMRE YALÇINTAŞ, davulda ÇAĞLAR AYTAN, çelloda ise HAZAL AKKERMAN

ETKİNLİK YERİ

Yer

6:45 KK Ankara

Adres

Tunus Cad. No: 66 Kavaklıdere ÇANKAYA / Ankara

Yol Tarifi Al

YORUMLAR