Kaç Baba Kaç 2019 – Etkinlik & Bilet Bilgileri

Etkinlik sona ermiştir.
Kaç Baba Kaç

ETKİNLİK BİLGİLERİ


Başlangıç

24
Mayıs
Cuma
2019
21:00

Bitiş

24
Mayıs
Cuma
2019
23:00

ORGANİZATÖR

ETKİNLİK DETAYI

Kaç Baba Kaç Ankara etkinlik programı hakkında detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İrfan Kangı'nın yönettiği Kaç Baba Kaç oyunu 24 Mayıs Cuma günü Ankara Devlet Tiyatrosu Şinasi Sahnes'nde izleyicisiyle buluşuyor.
Tür: Komedi 
Yazan: Ray Cooney 
Çeviren: Haldun Dormen 
Yöneten: İrfan Kangı 
Oyuncular: (Alfabetik Sırayla) Deniz Kaya, Dost Elver, Ebru Karanfilci, Hakan Kutlay Kutlu, İrfan Kangı, Merve Sevi, Mehmet Baran Erdoğan, Murat Ergür, Orçun Kaptan, Sibel Tomaç ve Ferdi Akarnur 

Oyun Süresi: 120 dk. 

Komedi oyunlarının dahi yazarı Ray Cooney’in ustalık eseri olan “Kaç Baba Kaç” Epizot Görsel Sanatlar ve Tiyatro Sevi ortak prodüksiyonuyla 2. Sezonunda da sahnelenmeye devam ediyor. 

Bir hastanenin doktorlar odasında geçen ve 2 saat boyunca düşmeyen temposu ile kahkahalar attıran kaç baba kaç, Rektörlüğe giden yolda çok önemli bir konuşma yapmaya çalışan Dr. David Morgan’ın başına gelen olayları anlatıyor. Aynı has-tanede 18 yıl önce gönül ilişkisi yaşadığı kadının senden çocuğum var diyerek has-taneye gelmesiyle karışan olaylar David’in karısının gelmesiyle içinden çıkılmaz bir hal alır. Bu şenliğin için hastanedeki doktorlar ve hemşireler ile birlikte bir rektör, bir polis, yaşlı bunak bir hasta ve 18 yaşında babasını arayan sinirli bir çocukta eklenince işte huzurlarınızda “Kaç Baba Kaç”

ETKİNLİK YERİ

Yer

Ankara Devlet Tiyatrosu Şinasi Sahnesi

Adres

Tunus Cad. 92 KAVAKLIDERE / Ankara

Yol Tarifi Al

YORUMLAR