Karsu 2019 – Etkinlik & Bilet Bilgileri

Etkinlik sona ermiştir.
Karsu

ETKİNLİK BİLGİLERİ


Başlangıç

05
Temmuz
Cuma
2019
18:00

Bitiş

05
Temmuz
Cuma
2019
23:59

ORGANİZATÖR

ETKİNLİK DETAYI

Karsu Ankara etkinlik programı hakkında detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Karsu, Atlantis Yapım ve Y Kültür Sanat işbirliğiyle 5 Temmuz’da yeni şarkılarıyla ODTÜ M.D. Vişnelik Çim Amfi’de ilk defa müzikseverlerle buluşuyor.

Kapı Açılış 18:00 
Etkinlik 21:00 

Karsu, New York Carnegie Hall, North Sea Jazz Festival gibi dünyanın önemli sahnelerinin yanı sıra Avrupa ve Türkiye’deki performanslarıyla sıkça adından söz ettirdi. 2012 yılında ilk stüdyo albümü “Confession”ı yayımladı. Kendine has müzik tarzıyla vokal, piyanist, söz yazarı, besteci ve aranjör rollerini de üstlenen Karsu; hem Türkçe parçalara getirdiği yorumlar, hem de kendi besteleriyle beğeni topladı. 2015’te üçüncü albümü “Colors”ı dinleyicileriyle paylaştı. 2016 yılında Hollanda’nın en prestijli ödülü “Edison Jazz/World”ü kazanan ilk Türk sanatçı oldu. 2018’de Atlantic Records’un kurucusu Ahmet Ertegün’ü anlattığı projesiyle Avrupa’da müzik eleştirmenleri ve izleyiciler tarafından büyük övgüler aldı.  

Uluslararası orkestrası eşliğinde etkileyici ve özgün vokali ile Ankara / ODTÜ M.D. Vişnelik Çim Amfi’de vereceği bu özel konseri kaçırmayın! 

ODTÜ M.D. Vişnelik Çim Amfi Hakkında:  
Ankara’nın en değerli konumlarından birinde şehrin en önemli açık hava mekanı ODTÜ Mezunları Derneği Vişnelik Çim Amfi yenilenmiş işletme yönetimi ve izleyicilerin beğenilerine yönelik olarak hazırlanan etkinlik ve konser takvimiyle Ankaralıları müzik ile buluşturmaktadır. Birbirinden ünlü sanatçıların konserleri, müzik festivalleri ve çeşitli sahne sanatlarına ev sahipliği yapan Vişnelik Çim Amfi, 6000 kişilik kapasitesiyle Ankara’nın en önemli etkinlik ve konser mekanlarının başında gelmektedir.

ETKİNLİK YERİ

Yer

ODTÜ MD Vişnelik Çim Amfi

Adres

ODTÜ MD Vişnelik Çim Amfi, 428. Sokak 100. Yıl 06530 BALGAT / Ankara

Yol Tarifi Al

YORUMLAR