mor ve ötesi 2019 – Etkinlik & Bilet Bilgileri

Etkinlik sona ermiştir.
mor ve ötesi

ETKİNLİK BİLGİLERİ


Başlangıç

31
Mayıs
Cuma
2019
18:00

Bitiş

31
Mayıs
Cuma
2019
23:59

ORGANİZATÖR

ETKİNLİK DETAYI

mor ve ötesi Ankara etkinlik programı hakkında detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Rock müzik sahnesinin en önemli gruplarından mor ve ötesi, Atlantis Yapım organizasyonuyla 31 Mayıs Cuma günü ODTÜ M.D. Vişnelik Çim Amfi’de…

Kapı Açılış 18:00 
Etkinlik Başlanıç 21:00 

Toplamda 8 albüm, 1 EP, 2 de single yayınladığı kariyeri boyunca ülke rock piyasasını tanımlayan isimlerden biri haline gelen ve eriştiği bu konumu 20 yıl boyunca koruyan mor ve ötesi, birçok değerli ismin albümüne de katkıda bulundu. “Onno Tunç Şarkıları” albümü için 1945'i, Murathan Mungan şarkılarının yeniden yorumlarından oluşan “Söz Vermiş Şarkılar” albümünde “Telli Telli”'yi, Bülent Ortaçgil için söylenen şarkılarından oluşan “Şarkılar Bir Oyundur”'da Sen Varsın'ı yorumlayan grup, 2008 yılında ise Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye'yi “Deli” adlı parçayla temsil etti. 

20. yıla özel olarak “Şehir”, “Bırak Zaman Aksın” ve “Gül Kendine” albümlerinin remastered hallerini içeren Kayıtlar 1996-2004 isimli boxset’i 2016 yılı Mayıs ayında yayınlanan “Anlatamıyorum” single'ını takiben DMC etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunan mor ve ötesi, ikinci bölüm niteliğindeki “Kayıtlar 2005-2016”’yı hemen ardından yayınladı. Yirminci yıl şerefine çıkardıkları bir diğer single parçaları olan “Melekler Ölmez” de büyük başarı yakaladı.  

ODTÜ M.D. Vişnelik Çim Amfi Hakkında:  
Ankara’nın en değerli konumlarından birinde şehrin en önemli açık hava mekanı ODTÜ Mezunları Derneği Vişnelik Çim Amfi yenilenmiş işletme yönetimi ve izleyicilerin beğenilerine yönelik olarak hazırlanan etkinlik ve konser takvimiyle Ankaralıları müzik ile buluşturmaktadır. Birbirinden ünlü sanatçıların konserleri, müzik festivalleri ve çeşitli sahne sanatlarına ev sahipliği yapan Vişnelik Çim Amfi, 6000 kişilik kapasitesiyle Ankara’nın en önemli etkinlik ve konser mekanlarının başında gelmektedir.

ETKİNLİK YERİ

Yer

ODTÜ MD Vişnelik Çim Amfi

Adres

ODTÜ MD Vişnelik Çim Amfi, 428. Sokak 100. Yıl 06530 BALGAT / Ankara

Yol Tarifi Al

YORUMLAR