Ölün Bizi Ayırana Dek 2019 – Etkinlik & Bilet Bilgileri

Etkinlik sona ermiştir.
Ölün Bizi Ayırana Dek

ETKİNLİK BİLGİLERİ


Başlangıç

16
Mayıs
Peşembe
2019
21:00

Bitiş

16
Mayıs
Peşembe
2019
23:59

ORGANİZATÖR

ETKİNLİK DETAYI

Ölün Bizi Ayırana Dek İzmir etkinlik programı hakkında detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Hakan Yılmaz'ın yönettiği Ölü'n Bizi Ayırana Dek, tiyatro seyircisiyle buluşuyor.

Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu, yıllar sonra konsepti PuCCa’ya, senaryosu "Bir Kadın Bir Erkek" dizisi senaristlerinden Murat Dişli, Alper Atalan ve Zeki Enes Akkan’a ait olan tiyatro oyununda buluşuyor. İki başarılı oyuncu, Gergedan Yapım tarafından sahneye konulan “Ölü’n Bizi Ayırana Dek” adlı oyunla tiyatroseverlerin karşısına çıkacak. 

Daha önce “Yalancı Romantik” dizisinde başrolü paylaşan başarılı oyuncular Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu, bu kez tiyatro sahnesinde bir araya geliyor. 

Cengiz Şahin’in yapımcılığındaki Yetersiz Bakiye oyunuyla 3. Sezonda 200’ün üstünde oyun oynayarak izleyicilerine ulaşan Gergedan yapımın 2017 sezonunun yeni projesi  “Ölü’n Bizi Ayırana Dek” Hakan Yılmaz yönetmenliğinde çok yakında tiyatro tutkunlarıyla buluşacak. 

İki perdelik kara komedi oyunun konsepti PuCCa’ya, senaryosu ‘’Bir Kadın Bir Erkek’’ dizisi senaristleri Murat Dişli, Alper Atalan ve Zeki Enes Akkan’a ait. Cansu ve Serdar, evlilik hayatı canlarına tak etmiş ve boşanmaya karar vermiş bir çifttir. Boşanmadan bir gece önce kendileri için düzenlenen bir kutlama partisine katılırlar. Ancak sabah aynı yatakta uyanırlar! Bir gece öncesine dair çok az şey hatırlayan Cansu ve Serdar’ı bekleyen asıl sürpriz, salondaki kanepede uzanmakta olan cesettir. 

Katil kim? 
Ne yapacağını bilemeyen çiftimiz bir yandan “Hangimiz katil?” sorusuna yanıt ararken, bir yandan da ilişkilerini, evliliklerini, geçmişlerini, kendilerini bulundukları noktaya taşıyan olayları yeniden değerlendirecek ve karşılarına çıkacak bambaşka sürprizlerle mücadele etmeye çalışacaktır. 

Konsept: PuCCa 
Yazan: Murat Dişli, Alper Atalan, Zeki Enes Akkan, Ebru Cündübeyoğlu 
Oyuncular: Hakan Yılmaz, Ebru Cündübeyoğlu, Volkan Aktan 
Yöneten: Hakan Yılmaz 
Yapımcı: Cengiz Şahin 
Işık Tasarım: Burak Gürsoy 
Genel Koordinatör: Fatih Aydın 
Afiş Tasarım: Gülden Aydın

ETKİNLİK YERİ

Yer

İzmir AKM Yunus Emre Salonu

Adres

Mithat Paşa Cad. No: 92/A KONAK / İzmir

Yol Tarifi Al

YORUMLAR