Youthopia Festival 2020 – Etkinlik & Bilet Bilgileri

Etkinlik sona ermiştir.
Youthopia Festival

ETKİNLİK BİLGİLERİ


Başlangıç

14
Haziran
Pazar
2020
13:00

Bitiş

14
Haziran
Pazar
2020
23:59

ORGANİZATÖR

ETKİNLİK DETAYI

Youthopia Festival etkinlik programı hakkında detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin en genç festivali Yapı Kredi Play ile Youthopia 14 Haziran'da KüçükÇiftlik Park'ta!

BKM ve Modüler Sanat iş birliğiyle gerçekleşecek, Türkiye’nin en genç festivali “Youthopia” 14 Haziran’da KüçükÇiftlik Park’ta!

Yapı Kredi Play’in ana sponsoru olduğu festival, birbirinden coşkulu sahne performanslarına ev sahipliği yapacak ve aynı zamanda gün boyu sürecek bahçe sahnesi etkinlikleri, alan içi interaktif aktiviteleri ve atölyeleriyle, festivale gelenlere inanılmaz deneyimler yaşatacak.

Türk rock müziğinin en başarılı isimlerinden Teoman, “Dinle Beni Bi” ve “Ne Farkeder” gibi hit parçaların sahibi alternatif-rock’ın önemli temsilcilerinden Yüzyüzeyken Konuşuruz, “Yok Yok” parçasıyla uzun süre müzik listelerinin ilk sıralarında yer alan Feride Hilal Akın, güzel kızlar Patron dinler diyerek adından söz ettiren genç rap temsilcilerinden Patron ve sahnede ona eşlik edecek konuğu Ati242, son dönemin yükselen ismi Tuğkan, “Youthopia“  sahnesinde gençlerle buluşacak.

After Party olmadan olur mu hiç?  

Gecenin finalindeki After Party’de gençlerin ilgiyle takip ettiği DJ Artz&Bugy ve MURDA muhteşem bir performansla eğlenceyi noktalayacak.

ETKİNLİK YERİ

Yer

KüçükÇiftlik Park

Adres

Kadırgalar Cad. No:4 MAÇKA / İstanbul

Yol Tarifi Al

YORUMLAR