Zhara Fest 2020 – Etkinlik & Bilet Bilgileri

Etkinlik sona ermiştir.
Zhara Fest

ETKİNLİK BİLGİLERİ


Başlangıç

27
Ağustos
Peşembe
2020
20:00

Bitiş

28
Ağustos
Cuma
2020
23:59

ORGANİZATÖR

ETKİNLİK DETAYI

Zhara Fest etkinlik programı hakkında detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Unutulmaz bir "yaz" sizi bekliyor! Zhara Fest 2020 Bodrum Yalıkavak Marina ilk kez Türkiye’de!

"2018-2019 sezonunda Dünyanın En İyi Süperyat Marinası seçilen Yalıkavak Marina 2020 yaz sezonunun da en iyi etkinliğine ev sahipliği yapıyor! 2016’dan beri yapılan ve her yıl daha da büyüyüp genişleyen Zhara Fest bu yaz Yalıkavak Marina ile muhteşem bir buluşmaya hazırlanıyor! Türkiye’nin güzelliğiyle göz dolduran ve lüks süperyatların tek adresi olan Yalıkavak Marina’da gerçekleşecek bu görkemli müzik şöleni ile yer yerinden oynayacak! 10.000 kişinin katılması beklenen ve 27-28 Ağustos’ta Yalıkavak Marina’da yapılacak bu yazın en sıcak festivali ZHARA FEST 2020, Bodrum. Yalıkavak Marina en iyi müzik, en parlak şovlar, sabaha kadar süren danslar ve elbette en ünlü sanatçıların unutulmaz performanslarını bir araya getirecek! Yulia Baranovskaya ve Konstantin Tarasyuk’un sunuculuğunu yapacağı festivalde Grigory Leps, EMIN, Max Barskih, Filipp Kirkorov, Leonid Agutin, Timati, Valeri Meladze, MARUV, Slava, Brandon Stone, VIA Gra, MBAND, Alexander Panayotov, Nataska Koroleva, Lolita Natan, Misha Marvin, Nazima, Ternovoy, Artik & Asti, Olga Buzova, Jony, Elman, Andro, Gafur, Elina Chaga ve çok daha fazlası sahne alacak!

2016 yılından beri her yaz Bakü’de düzenlenen Uluslararası Müzik Festivali Zhara aynı zamanda Bakü’nün en büyük yaz etkinliği olma özelliğine de sahip. Bu yıl ZHARA FEST 2020, Bakü’nün yanı sıra Sochi, Monte-Carlo, Dusseldorf, Dubai ve Bodrum’da da gerçekleşecek.  

Festivalin Bodrum ayağında, 2 gün boyunca muhteşem müzikler, etkileyici sahne performansları ve sınırsız dans için ZHARA FEST 2020, Bodrum. Yalıkavak Marina’da buluşalım!"

ETKİNLİK YERİ

Yer

Yalıkavak Marina

Adres

Merkez Mahallesi, Çökertme Cd. No:6 Bodrum/Muğla

Yol Tarifi Al

YORUMLAR