Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Bocuk Gecesi Festivali

Namık Kemal Evi-Rakoczi Müzesi-Şarap Tadımı-Korku Karnavalı

Saat 02:00 Görükle 02:30 Kent Meydanı hareketle,siz değerli misafirlerimiz ile yolculuğumuza başlıyoruz. Araç içi ikramlarımız ve vereceğimiz molalar ile birlikte Tekirdağ’a doğru yola çıkıyoruz.Gece yolculuğumuzun ardından Tekirdağ’a ulaşıyor ve anlaşmalı olduğumuz restoran da talep eden misafirlerimiz ile kahvaltılarımızı alıyoruz. Tekirdağ’ı gezmeye başlıyor ve ilk olarak Namık Kemal Evi, Rakoczi Müzesi, Tarihi Beşevler olacaktır. Sonrasında bu bereketli topraklarda geçmişten beri yetişen Cabernet Sauvignon, Merlot, Chardonnay, Shiraz cinsi üzümlerden Şato tipi üretimlerle yapılmış şarapların tadına bakmak için Barel Bağ Evlerine gidiyoruz. Şarap tadımının ardından Çamlıca köyüne hareket ediyoruz. Ardından öğle yemeği için misafirlerimizi serbest bırakıyoruz. Sonrasında sokakları ve caddeleri köylüler tarafından boyanan köyümüzü gezerek fotoğraf molası veriyoruz.Ardından orta Çağ’dan kalma bir gelenek olan Bocuk gecesine katılım için Edirne'nin Keşan ilçesine bağlı Çamlıca Köyü’ne geçiyoruz. Burada 2004 yılında Çamlıcalı gençler tarafından oluşturulmuş olup bu özelliğiyle Türkiye’de hem tek hem de bir ilk olan Grabuna (Çamlıca) Etnografya Müzesini ziyaret ediyoruz.Sonrasında  bocuk festivaline özel yüz makyajı için etkinliğin düzenleneceği alana geçiyoruz.Bu arada hediyelik eşya ve köy ürünlerini de kurulan stantlarda alabilirsiniz. Rehberimizin belirlediği yerde saat 23.00 buluşarak geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.Almış olduğumuz noktalara misafirlerimiz ile tek tek vedalaşarak farklı bir OKSİJEN TRAVEL organizasyonunda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

-Sabah Kahvaltısı

-Öğle Yemeği 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*Gidiş dönüş ulaşım

*Profesyonel rehberlik

*Seyahat sigortası

*Araç içi ikramlar

*Yardımcı rehberlik

*Otopark ücretleri

ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

>Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
OTOBÜSLER: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
>MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)
>NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)
>MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
MIDIBUSLER: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
>ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
MINIBUSLER: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)
>VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
>VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
>MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Ocak 18, 2020 02:00
Bitiş Ocak 18, 2020 23:00
Organizatör Oksijen Travel
Kategori Festival
ÇAMLICA TEKİRDAĞ
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar