Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Gel Yeniden Başlayalım!

Sen doğmadan sana aktarılanlar, doğum hikayen, çocukluk döneminin travmaları ve zor anıları, büyüme hikayendeki kırılma noktaları seni gerçek sen mi yaptı? Bunca yük, sana yüklenen kaygı ve üstlendiğin rollerin arkasındaki sen kimsin? Özün nasıl?

Bu sefer senin Katarsisin için buluşalım.

Gel, hem dertleşelim hem yüzleşelim. Özünü, kirlenmemiş öz benliğini ve gerçek seni konuşalım! Hem konuşalım hem de birlikte yapacağımız çalışmalarla geçmişini, şimdini ve gelecekte gideceğin yolu yeniden keşfedelim. Hayatına daha yüksüz ve daha güvenli devam edebilmek için, Gel Yeniden Başlayalım!

SEMİNER HAKKINDA
Konuk: Uzman Psikolog GÖKHAN ÇINAR
Tarih: 25 ARALIK PAZAR 2022
Seminerin Yapılacağı Yer: Best Western Premier Karşıyaka Convention & Spa Hotel (Mavişehir izban yanı) Mavişehir / İzmir
Saat: 18:30 ️ (Sınırlı Sayıda Kontenjan)

18:00’DA GİRİŞLER BAŞLAR!

KATILIM BELGESİ

Etkinlik sonunda isim soyisminize özel hazırlanan katılım belgesi alacaksınız.
(27 aralık itibari ile karşıyaka iskele karşısı ofisimize gelerek teslim alabilirsiniz.@izmirbyekotur hesabındaki instagramdan ofis adresimizi bulabilirsiniz)
Katılım Belgesi kişiye özeldir.
Katılım belgeniz BYEKOTUR onaylıdır.
Katılım gösterdiğinize dair belgenizdir.
Etkinlik sonunda alacağınız katılım belgesi size yetki vermez, CV'nizi güçlendirir.

Etkinlik Kuralları

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Aralık 25, 2022 18:00
Bitiş Aralık 25, 2022 21:30
Organizatör Byekotur
Kategori Eğitim
Best Western Premier Karşıyaka Convention & Spa Hotel (Mavişehir izban yanı) Mavişehir / İzmir
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

Elif Arslan Cok katilmak isterim izmir seminerine Aralık 17, 2022 @ 15:32:30