Hiçbir Şey
Bilet Fiyatı 200.00 Satın Al

Etkinlik Detay

Anlattıklarından öte anlatamadıkları ile öne çıkan bir oyun” Hiçbir Şey’’

Bora Karakul'un kaleme aldığı oyunda; modern yaşamla yüzleşen bir adamın anlamaya ve tanımlamaya çabalayan kırık dökük hikayesini konu alıyor.

Tanımları reddeden ve bir olma çabasını bizlere sorgulatan Hiçbir Şey, “Belki bir yerlerde bir çelişki vardı ve hepimiz kaybettik. Ya da hepimiz kazandık ve bu bizim kazanmış halimiz” sözleriyle bir şekilde bu hayat 'içine fırlatıldığımız' muhteşem bir hediye olarak sunuyor.

27 Nisan Cumartesi günü saat 20:00’de Bora Karakul sizlere bir hikaye anlatacak... Belki.... Hazırsanız Bedi Sanat’a bekliyoruz.

Yöneten- Oynayan: Bora Karakul

Süre: 60 Dakika - Tek Perde

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Nisan 27, 2024 20:00
Bitiş Nisan 27, 2024 21:00
Organizatör BediSanat
Kategori Tiyatro
Bedi Sanat Korkut Reis Mahallesi Necatibey Caddesi No: 56/B - Çankaya / Ankara
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail