Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Ankara Students Sunar!

Şehrin en havalı ekibi; Dört yılı aşkın süredir ,Türkiye'de voleybol severleri bir arayan getiren ve çeşitli şehirlerde Voleybol müsabakaları düzenleyen Ülkenin en büyük Voleybol Markası @hobbyvoleybol'un ilk kez projelendireceği HOBBY VOLEYBOL MEETİNG PARTY hikayesini gerçekleştirmeye hazırlanıyor !


Bu hikaye; 27 Mayıs Cumartesi günü yakın zamanda açılmasına rağmen şehirde adından sıkça söz ettirmeyi başarmış işletme @tunelankara'da gerçekleşiyor olacak.

Voleybol severlerle beraber bir çok spor severin bir arada olacağı aynı zamanda birbirinden farklı aktivitelerin gerçekleşeceği bu etkinlik İlk dönem biletleri satışta!

#FromVoleyballToFriendship

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mayıs 27, 2023 20:00
Bitiş Mayıs 28, 2023 02:00
Organizatör Ankara Students
Kategori Parti
Tünel Ankara İşçi Blokları 1533. Caddesi No: 2/27 - Çukurambar - Çankaya / Ankara
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar