Salon
Bilet Fiyatı 250.00 Satın Al
Balkon
Bilet Fiyatı 250.00 Satın Al

Etkinlik Detay

Kadın Hikayeleri - Yüksek Ökçeler Ses Oyuncuları

Müzikli Gösteri


7'den 70'e hüzün, mutluluk, başarı, gözyaşı, aşk, evlilik, aldatma, neşe, acı her şey var bu hikayelerde. Her gün yeni hikayeler ekleniyor, yeni oyuncular katılıyor.

Ana kadrosu Almula Merter Churm, Ayşenil Şamlıoglu , Ayşen İnci, Mihriban Er, Çiğdem Spickermann, Seren Fosforoğlu'ndan oluşan grupta konuk her zaman sürpriz. Sürpriz oyuncu kendi hikayesiyle katılıyor oyuna. Sürprizler hiç bitmiyor Yüksek Ökçeler Ses Oyuncularında. Bazen her şey çok tanıdık, bazen empati, bazen sempati. Ama hep interaktif, hep siz de oyunun içinde sahnenin bir parçasısınız. Oyuncular adeta radyo tiyatrosu günlerini sahneye taşıyor. Yeni oyunların konuklarından  bazıları TV dizilerinden, filmlerden tanıdığımız oyuncular sürpriz isimler, iş insanları, ve belki de siz...

Hiç çekinmeden gelin sizde bizim oyuncumuz olun, şarkılarımıza, hikayelerimize eşlik edin.

Oturma Planı Kadın Hikâyeleri - Antalya Oturma Planı

Etkinlik Kuralları

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mayıs 07, 2024 20:30
Bitiş Mayıs 07, 2024 22:00
Organizatör BK Production
Kategori Tiyatro
Türkan Şoray Kültür Merkezi Yeşilbahçe Mahallesi 1455. Sokak No: 8 - Muratpaşa / Antalya
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail