VIP Bilet
Bilet Fiyatı 150.00 Satın Al
1. Kategori
Bilet Fiyatı 125.00 Satın Al
2. Kategori
Bilet Fiyatı 100.00 Satın Al
3. Kategori
Bilet Fiyatı 75.00 Satın Al

Etkinlik Detay

ODTÜ Yönetim ve İnovasyon Topluluğu Türkiye'nin en büyük  etkinliklerinden biriyle sizlerle. 

Birbirinden ünlü isimleri ve başarılı girişimcileri buluşturacak bu görkemli gecede konuşmacılar kendi kariyer yolculuklarındaki dönüm noktalarını paylaşarak sizlerde bir kıvılcım yaratmayı ve kendi maceranızı oluşturma yolunda cesaretlendirmeyi amaçlıyor. Değerli konuşmacıları , stand alanında eğlenceli etkinlikleri, sürpriz hediyeler ve ikramları ve akşam yemeğiyle ‘’SPARK'' tam size göre.  Detaylar için sosyal medya adresimizi inceleyebilirsiniz.

Oturma Planı SPARK Oturma Planı

Etkinlik Kuralları

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mart 13, 2024 10:00
Bitiş Mart 13, 2024 22:00
Kategori Topluluklar
Nazım Hikmet Kültür Merkezi - Yenimahalle Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Nazım Hikmet Kültür Merkezi İç Yolu No: 50 - Yenimahalle / Ankara
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail