University Welcome Disney Party
Bilet Fiyatı 249.00 Tükendi
University Welcome Disney Party
Bilet Fiyatı 300.00 Satın Al

Etkinlik Detay

Her sene başı düzenlediğimiz DİSNEY WELCOME PARTY PART/2 Sömestr dönüşü ile 3 Mart  İstanbul'un gözdesi olan Kastel İstanbul’da tekrardan sizlerle.

➕ Yeni arkadaşlar mı edinmek istiyorsun ❓

Eğlenceli disney müzikleri ve konseptini sen de seviyorsan Bu parti tam sana göre! 30’dan fazla üniversitenin katılacağı binlerce üniversitelinin bir arada olacağı DEV PARTY. Güz döneminin başında 2000 üniversiteliyi bir araya getirdik ama seni aramızda göremedik
neyse ki üzülme WELCOME PARTY PART 2 senin için geliyor 💙 

Sömestr dönüşü biten pilini deşarj etmek kendine motivasyon katmak istiyorsan biletini al ve bu eğlenceye ortak ol unutma WELCOME PARTY senin için!

Dj performance 
Dans performance 
Sahne showlar 
Makyöz (Ücretsiz)
Girişte Bay-Bayan dengesi 2/1 oranla yeterli olacaktır 

Daha birçok sürpriz sizleri bekliyor

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mart 03, 2024 21:00
Bitiş Mart 04, 2024 05:00
Organizatör UNİSOCİAL
Kategori Parti
Kastel Hüseyinağa Mahallesi Kamer Hatun Caddesi No: 10 - Beyoğlu / İstanbul

Yorumlar

person
mail