Adrenalin ve Eğlence Dolu Aktiviteler Macera Park’ta! – Fiyatlar ve Aktiviteler

Adrenalin ve Eğlence Dolu Aktiviteler Macera Park’ta!

Adrenalin ve Eğlence Dolu Aktiviteler Macera Park’ta!

7’den 70’e herkesin keyifle vakit geçirebileceği yeni trend: Macera Park! Birbirinden farklı aktivitelerle her yaşa hitap eden macera parklar hafızadan silinmeyecek dakikalar geçirmenizi sağlıyor. Doğayla iç içe adrenalin dolu parkurlar, ATV ile motor safari, Paintball ve daha birçok eğlenceli aktivite sizleri bekliyor.

Kiminle giderseniz gidin tüm gün boyunca keyifle vakit geçireceğinizin garantisini veriyoruzsmiley

Macera Park Aktiviteleri Nelerdir?

 

macera park ip parkurumacera parkı paintballmacera park atv motor safari

İp Parkurları

Kendinizi Survivor’a hazırlayın!  Macera Park’ta bulunan adrenalin ve eğlence dolu ip parkurları sizi adeta Survivor’da yarışıyormuş gibi hissettirecek. Ağaçlara ve doğaya zarar vermeden kurulan son derece güvenli bu parkurların tadını ailenizle, arkadaşlarınızla birlikte çıkarın.

Paintball

Nişan al ve ateş et! Ormanın içerisinde adrenalin dolu dakikalar sizi bekliyor. Paintball sevenler için doğayla içi içe Paintball oyun alanı ile arkadaşlarınızla birlikte çok eğleneceksiniz!

ATV Safari

Tozu dumana katmaya hazır olun! Doğanın yeşili, gökyüzü ve denizin mavisi size bu sürüşte eşlik edecek. ATV Safari ile harika bir sürüş deneyimi yaşayacaksınız.

macera park okçulukmacera parkı at binicilikmacera parkı yemekleri

Okçuluk

Ata sporumuzu denediniz mi? Hem fiziksel hem zihinsel olarak geliştiren ata sporumuz okçuluğu deneyimleyin. Doğanın içerisinde okçuluk deneyimi tüm stresinizi uzaklaştıracak.

At Binme

Biniciliğin faydalarını biliyor musunuz? Ata binmek kişinin denge kabiliyetini ve duruşunu geliştirir. Özgürce biniciliğin keyfini çıkarın.

Yeme İçme

Bu kadar aktiviteye can dayanmaz! Macera Park aynı zamanda size eşsiz lezzetler de sunmakta. Doğal ürünler ile yapılan yemekler sabah, öğle ve akşam yemekleri için farklı alternatiflerle sizi bekliyor.

Doğal güzelliklerin içinde stresten uzak tüm bu etkinlikler; Özel Günler, Okul Gezileri, Eğitimler, Doğum Günleri, Kurumsal Toplantılar ve Tanıtım Organizasyonları için sıra dışı bir tercih! 

Macera Park Fiyatları – Giriş Ücretleri Ne Kadar?

 

Macera park fiyatları katılacağınız parkur sayısına ve etkinliğe göre ayrı ayrı ücretlendirmeleri bulunmakta. Paket fiyatları ve ayrıntılı aktivite fiyat listesi için aşağıda bulunan “Etkinliği İncele” butonundan bilgi alabilirsiniz.