Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Çocuklar dünyanın en büyük servetidir sözüyle çıktığımız bu yolda Üsküdar Event ailesi olarak yapacağımız bu partiyi, yardım ve dayanışma etkinliğine çevirmiş bulunmaktayız.

Bildiğiniz üzere 21 Nisan Ramazan Bayramı,23 Nisan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramıdır.

1 Bilet 1 Yardım(çocuk giyimi, oyuncak vb.)olarak başlattığımız kampanya da etkinlikten sağlanacak gelirin tamamı 20 Nisan Perşembe günü(Ramazan Bayramı arifesi)deprem bölgesin de olan ihtiyaç sahiplerine bizzat Üsküdar Event ekibi olarak teslim edilecektir.


Sizde 1 bilet alarak bayramda çocuklarımızın yanında olabilirsiniz.


* Etkinliğe katılacak misafirlerimize shot ikramımız olacaktır.

STAND&LOCA FİYATLARI İÇİN: 0 (541) 911 05 68

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mart 19, 2023 21:00
Bitiş Mart 20, 2023 04:00
Organizatör Üsküdar Event
Kategori Parti
Dizzy Kadıköy Osmanağa Mahallesi Kırtasiyeci Sokak No: 30/A - Kadıköy / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail