Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

0 MUSIC: REGGAE NIGHT

SATTAS
Ülkemizin en bilinen ve takip edilen Reggae grubu SATTAS, ikinci albümlerinin habercisi niteliğinde olan ilk EP’sini “Bir ben miyim?” adıyla geçtiğimiz günlerde yayınladı. Türkiye’nin birçok yerinde konserler veren SATTAS ayrıca Macaristan, Kanada, Fildişi Sahilleri gibi ülkelerde de sahne aldı.

BOSPHOROOTS
Bu zamana kadar Volkswagen Arena'da düzenlenen Babylon presents: Love & Reggae, Dorock XL, Karga, Nayah, Woodstock Kadıköy, Ankara Eski&Yeni, Babylon Bomonti gibi mekanlarda sahne alan Bosphoroots, 2015'in Eylül ayında ilk teklileri “This Is How I Want”ı, 10 Mayıs 2016 tarihinde de tematik bir içeriğe sahip, tamamı Türkçe 3 şarkıdan oluşan ilk kısa-çaları "3 Azgın"ı, Kasım 2018'de ise Afel ile birlikte yaptıkları son tekli "Başka Sokak"ı iTunes, Spotify, Deezer gibi dijital platformlardan yayınladı. Grup, 2019 yılı içerisinde yayınlanacak ilk uzunçalar albümünün hazırlıklarına ve konserlerine devam ediyor.

GENJAH
Yaklaşık 10 yıldır reggae/dub selektörlüğü yapan Genjah. İstanbul’ın tek reggae club’u olan Nayah’ın 3 yıldır resident dj’liğini yaptıktan sonra. 2 yıl radyobabylon’da ” rasta takin ova” programını hazırlayıp sundu. Babylon, Gehetto, Nayah, IF, gibi mekanların yanı sıra Yurt içi ve yurtdışı festivallerde sahne aldı. 

www.soundcloud.com/genjah

0 MUSIC’in katkıları ile gerçekleşecek REGGAE NIGHT İstanbul’un önemli mekanlarından biri olan BEYRUT Performance'da gerçekleşecek.

Bilgi&İletişim : 0545 760 45 75

Biletler Beyrut Performans gişelerinde

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Ocak 11, 2019 22:00
Bitiş Ocak 12, 2019 01:00
Organizatör
Kategori Konser
Beyrut Performans Kordonboyu cad. Meltem sok. No:16/B KARTAL İSTANBUL
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail