Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

ODTÜ İşletme Topluluğu Gururla Sunar! Finans dünyasını daha yakından tanıyacağınız, global ve ulusal şirketlerin CFO'ları ve Türkiye'nin önde gelen finans uzmanlarının tecrübelerini dinleyip kendileri ile tanışma fırsatı bulabileceğiniz Türkiye'nin finans alanında lider etkinliklerinden birisi olan Finans Kongresi bu sene 15. kez 'Normalleşen Dünyada Evrimleşen Finans' teması ile 4-5 Aralık tarihlerinde; 4 Aralık'ta ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi ve finanskongresi.net adresinde, 5 Aralık'ta finanskongresi.net adresinde olmak üzere sizlerle! 

Cumartesi günü salonda gerçekleşecek etkinliğimiz online katılımcılarımız için canlı bir şekilde kendi internet sitemiz üzerinden (finanskongresi.net) yayınlanacaktır. 
Katılımcılarımız isteklerine göre iki farklı bilet seçeneğini ('Salon Katılım' veya 'Online Katılım') tercih edebilirler.
 
*Salon Katılım: 4 Aralık'ta ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi Kemal Kurdaş Salonu'ndan katılım, 5 Aralık'ta dijital platformumuz finanskongresi.net üzerinden katılım.
*Online Katılım: Her iki gün için de dijital platformumuz üzerinden katılım.
 
Etkinliğimiz Cumartesi günü eşzamanlı bir şekilde online ve yüz yüze; Pazar günü ise tamamen online olacaktır.
 
Etkinlik salonumuzda pandemi koşullarına bağlı olarak maske zorunluluğu, yarı kapasite, havalandırma ve diğer tüm önlemler alınacaktır.

'Salon katılım' bilet türüne sahip olan katılımcılardan Cumartesi günü salon girişlerinde HES kodu istenecektir.
 
10 Oturuma katılan katılımcılarımıza QNB Finansbank ve Finans Kongresi olmak üzere 2 ayrı sertifika verilecektir.
 

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Aralık 04, 2021 11:00
Bitiş Aralık 05, 2021 17:40
Kategori Topluluklar
ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi - Çankaya / Ankara
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

Gül Dayan Salon katılımı bileti aldım ama ,online için bir daha mi bilet almam gerekiyor Aralık 05, 2021 @ 11:09:57
ODTÜ İşletme Topluluğu merhabalar, hayır online için tekrar bilet almanıza gerek yok.
Cansın Uğur Kaç oturum var? Kaç oturuma katılana sertifika verilecek? Aralık 04, 2021 @ 16:04:00
ODTÜ İşletme Topluluğu Merhaba, 14 oturumumuzun 10una katılana sertifika verilecektir.
Saadet KIRNIK Merhaba ; sertifikalar nasıl ulaştırılacak bize katılımcılara acaba bilgi alabilirmiyim Aralık 04, 2021 @ 15:20:32
ODTÜ İşletme Topluluğu Sertifikalar etkinlikten sonra mail yoluyla katılımcılarımıza iletilecektir.
Muhammed Fatih Andı Merhabalar online bilet şimdi aldım ama nereden izleyeceğim bulamıyorum canlı yayını? Aralık 04, 2021 @ 13:51:04
ODTÜ İşletme Topluluğu Merhaba, size biletimgo tarafından mail ve sms yoluyla gelen linkten dijital biletinize ulaşabilir, dijital biletiniz üzerinden "etkinliği canlı izle" butonuna tıklayabilirsiniz.
nazlı elbir merhaba , biletim var fakat pc üzerinden oturuma katıl butonu yok.Telefondan girebiliyorum sadece Aralık 04, 2021 @ 11:58:53
ODTÜ İşletme Topluluğu merhabalar, size biletimgo tarafından mail ve sms yoluyla gelen link ile dijital biletinize tüm cihazlardan ulaşabilir ve etkinliğimizi izleyebilirsiniz.
Dr. Öğr. Üyesi Hande AYHAN GÖKCEK Bu güzel etkinlik için teşekkürler. Başladı. 9 yaşında oğlumla birlikte dinliyoruz :) Aralık 04, 2021 @ 11:14:16
ODTÜ İşletme Topluluğu Merhabalar, biz katılımınız için teşekkür ederiz. İyi seyirler, oğlunuza de sevgiler :)
Enes Toprak Online etkinlik siteden canlı mı yayınlacak yoksa Zoom mu kullanılacak? Aralık 03, 2021 @ 06:38:41
ODTÜ İşletme Topluluğu finanskongresi.net sitemiz üzerinden canlı olarak izleyebileceksiniz. Her katılımcıya özel bir link oluşturulacak.
Fatma karaman Merhaba online bilet satışları sınırlı sayıda mı olacak? Aralık 01, 2021 @ 19:13:19
ODTÜ İşletme Topluluğu Merhabalar, yalnızca salon biletlerimiz sınırlıdır. Online bilet satışlarımızda tükenme durumu yoktur. İlginize teşekkürler
Ahmet Türksoy Offline bilet almış ama ODTÜ de okumayan bir arkadaşımız etkinliğe salona gelebilir mi Aralık 01, 2021 @ 14:27:12
ODTÜ İşletme Topluluğu Merhabalar, ODTÜ dışından gelen katılımcılarımızın izinleri alındığından dolayı ODTÜ kapı girişerinde biletlerini gösterdikleri takdirde okula girebileceklerdir. Dolayısıyla evet, bilet alan katılımcılarımız ODTÜ dışından da olsa ODTÜ'ye girebilirler.
Ahmet bolat Merhaba online katılımcılara sertifika verilecek mi? Kasım 25, 2021 @ 18:26:00
ODTÜ İşletme Topluluğu Evet. Her iki katılımcı tipine de online sertifika verilecek.
Sena Koçer Rica etsem içerik olarak daha detaylı bilgi alabilir miyim? Kasım 24, 2021 @ 13:49:02
ODTÜ İşletme Topluluğu merhabalar, detaylı bilgiye finanskongresi.net üzerinden ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkürler.
fatma şahut Online şekilde katılabilirim ve biletler tükenmiş. Offline seçenekleri olacak mı? Kasım 20, 2021 @ 13:13:44
ODTÜ İşletme Topluluğu Merhabalar, ilginiz için teşekkürler. İki bilet türümüz de şu an satışta.
Nevzat ŞAHİN 10 Oturuma katılan katılımcılarımıza QNB Finansbank ve Finans Kongresi olmak üzere 2 ayrı sertifika verilecektir. Denilmektedir, yani yukarıda belirtilen kongre 1 oturum olarakmı geçmektedir. Kasım 04, 2021 @ 17:11:03
ODTÜ İşletme Topluluğu Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkürler. Hayır, yedişer oturumdan iki gün boyunca toplam 14 oturumumuz olacaktır, bunlardan 10'una katılan katılımcılarımıza 2 ayrı sertifika verilecektir. Sevgilerimizle, METUBIZ.