Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

------------------SOLD-OUT------------------

2000’lerin eşsiz ritmine eşlik edecek profesyonel dans ve drag queen showlarıyla unutamayacağınız bir gece yaşamaya hazır olun 📻🎉

Etkinliğe size iletilecek olan QR kodlar ile giriş yapabilir, bilete dahil içeceğiniz için fişinizi giriş esnasında alabilirsiniz.

7 Mart’ta @xlargeclub’ta nostaji dolu bu geceyi kaçırmamak için biletler tükenmeden yerinizi ayırtmayı unutmayın. 💌🎟️

❗️ Etkinliğimiz yalnızca Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri ve öğrencilerin +1 davetlilerine açıktır.

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mart 07, 2024 10:30
Bitiş Mart 08, 2024 04:00
Organizatör Dance Society
Kategori Parti
XLarge Club İstanbul Maslak Mahallesi Atatürk Sanayi Sitesi 1. Kısım 52. Sokak No: 12 - Sarıyer / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail