Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

80'ler 90'lar Gülümseten Hatıralar Müzikli Gösteri

*Yaş sınırı bulunmamaktadır.

Süre: 120 dakika

80ler 90lar Gülümseten hatıralar Ekranlardan tanıdığımız Faruk Sofuoğlu ve Deniz Oralın birlikte sahne aldığı; sürpriz performansları, anlatıları, müzikleri ile geçmişten günümüze değin dokularımıza işleyen ortak anılamızla bezenmiş neşesi bol, kahkahası çok, keyifi uzun bir eğlence programı.

Piyanist şantör Mert Aktürkün canlı müzikleri eşliğinde hep bir ağızla söylenilen şarkılarla hoş hatıraları uyandırıyoruz.

80'ler 90'lar en çok da kendini özleyenler için...

Oturma Planı 80'ler 90'lar Gülümseten Hatıralar - Dalaman Oturma Planı

Etkinlik Kuralları

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Şubat 13, 2024 20:30
Bitiş Şubat 13, 2024 22:30
Organizatör BK Production
Kategori Sahne
Bahçeşehir Koleji Dalaman Hürriyet Mahallesi Namık Kemal Caddesi 9. Sokak No: 11 - Dalaman / Muğla
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail