Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Rutin ve monoton hayata doğaçlama eşliğinde farklı bir bakış. Müziğin ve konuşmanın gücü ile harmanlanmış eğlence dolu talkshow programı. Unutmayın her gösteri birbirinden özel bunun sebebi interaktif bir şekilde doğaçlama tarzında olması. Yani her hafta siz değerli seyircilerimize özel sorular eşliğinde bağımsız bir eğlence sunuyoruz. Anlık gelişen olaylar ve konular sayesinde gülmenin, müzik ve ritmin ışığında kaybolmayı hedefliyoruz. Aramızda kalsın bu program biraz acayip…

Etkinlik Kuralları

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Şubat 15, 2024 20:30
Bitiş Şubat 15, 2024 22:30
Organizatör Aramızda Kalsın!
Kategori Sahne
Berlin Pub Kocatepe Mahallesi Selanik Caddesi No: 67/A - Çankaya / Ankara
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail