Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

ARYA 30 Aylık SMA TİP-1 Ölümcül Kas Hastası.

Denizli'de SMA hastalığı ile mücadele eden 2 yaşında ARYA MANHAS'ın tedavisi için yardım kampanyaları düzenlenerek belirli bir aşamaya gelindiği bildirilmektedir. Ancak gelinen noktanın yeterli olmaması nedeniyle kampanyaya destek talep edilmektedir.

T.C. Denizli Valiliği tarafından onaylanmış olan kampanyaya biz de kurum olarak düzenleyecek olduğumuz KONSERLER ile ARYA Bebeğe katkı olması için karar aldık.

Bu yolda bizimle beraber olacak kurum, kuruluş, kişi ve iyilik sever dostlara ihtiyacımız var.

Yurt Dışında bulunan Zolgensma Tedavisine ulaşabilmesi için sen de bir bilet alarak yardımcı olabilirsin.

Etkinlik Kuralları

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Aralık 04, 2022 20:30
Bitiş Aralık 04, 2022 22:00
Kategori Konser
Denizli Nihat Zeybekçi Kültür Merkezi - Mehmet Gazi Salonu İncilipınar, 3397 Sokak, No:2, 20100 Pamukkale / Denizli

Yorumlar

person
mail
Derya Gülgel Şifa olmak istiyoruz Kasım 29, 2022 @ 22:27:47
Rönesans Müzik Akademisi Teşekkür ederiz ilginiz için.