Party Bileti
Bilet Fiyatı 75.00 Satın Al

Etkinlik Detay

Herkese merhabalar,

Yeniden okula dönüş etkinliği olarak planladığımız bu etkinliğimize davetlisiniz. Etkinlik içerisinde her şey kontrol altındadır. Son derece eğlenceli olacak ve istek şarkılar çalacaktır. Her şey sizin isteğinize göre ayarlanacaktır. 

SERVİS KALKIŞ NOKTALARI

BUCA ( Tarık Akan Gençlik Merkezi ) 20:30

BORNOVA ( Bornova Metro ) 20:30

Servis sayımız sınırlı olup. Herkes WhatsApp grubuna eklenecektir. Orada sorulacaktır.

BEKLİYORUZ

Etkinlik Kuralları

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Şubat 24, 2024 21:00
Bitiş Şubat 25, 2024 02:00
Organizatör eventopiaorg
Kategori Parti
JOIA Club Umurbey Mahallesi Şehitler Caddesi 1521. Sokak No: 131 - Konak / İzmir
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail