Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Yaz mevsiminin en iyi Beach Party’si ile karşınızdayız! Hawaii esintilerini yaşamanıza yardımcı olacak aksesuarlarınız ile palmiyeler arasında eşsiz bir geceye hazır olun! Erikli kumsalının gözbebeği olan Sunset Beach’e Hawaii havasını getiriyoruz! Bu gecede bizlere İstanbul'da ses getirmiş 3 DJ eşlik edecek. Başlangıçta Meltem Hayırlı ile başlayacağımız gecenin ilerleyen saatlerinde her etkinliğimizin vazgeçilmez isimleri Emre Demirağ ve Berat Çakır bizlerle olacak. Gece sonundaysa kumsalda sizi bekleyen büyük sürprizlere hazırlıklı olun! Ulaşımlı biletlerimiz ilerleyen günlerde eklenecek olup şimdiden erken dönem bileti alan kişiler sadece ulaşım ücreti farkını ödeyecektir.

Otobüslerimiz 12 Ağustos Cuma günü 15.00'da Mecidiyeköyden kalkacaktır. Gidiş dönüş dahildir ulaşıma. Dönüş seferleri saatte bir şeklinde etkinlik bitiminden itibaren 12 saat boyunca devam edecektir. Her saat dönebilirsiniz.

Konaklama Çadır alanında olacaktır, Buzdolabı, Duş, Lavabo, Şarj yerleri mevcuttur.

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Ağustos 12, 2022 20:00
Bitiş Ağustos 13, 2022 01:00
Organizatör 321 Organizasyon
Kategori Parti
Sunset Beach Erikli Mahallesi Yalı Caddesi No: 71/2 Keşan/Edirne
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail
İlayda civelek Bilet almak istiyorum Temmuz 21, 2022 @ 23:10:30
321 Organizasyon Merhabalar. Detay istiyorsanız direkt mesaj ile iletişime geçebilirsiniz.
Murat Güzelses Teşekkür ederim sıkıntı çekmeden biletimi erkenden aldım sorun yaşamadan Temmuz 17, 2022 @ 01:45:52