Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Müzik sektörüne Destiny's Child grubuyla giriş yapan ardından 2003 yılında solo kariyerine bomba gibi başlayan, tarihin en çok Grammy ödülü kazanan sanatçısı, her devrin kadını, popun tanrıçası Beyoncé'yi ne kadar sevdiğini biliyoruz! 

Dokuzuncu albümü “Cowboy Carter”  ile her müzik tarzına rahatlıkla uyum sağladığını gösteren, kendini kanıtlamaya ihtiyaç bile duymayan “Queen B”nin hit şarkılarla dolu tüm diskografisinin yüksek sesle çalacağı 12 Nisan Beyoncé partisinde seni de görmek istiyoruz!

Ezbere bildiğiniz slow şarkılarına bağıra çağıra eşlik edip, artık marş haline gelen pop şarkılarıyla dans kareografilerini slaylemek için Beyoncé The Party'e bekleniyorsun!!

NOT: Geceye en iyi hazırlanıp gelen 1 kişiye ödül verilecektir.

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Nisan 12, 2024 09:00
Bitiş Nisan 13, 2024 02:00
Organizatör Mert Ercan
Kategori Parti
Feraye Nevizade Teras Hüseyinağa Mahallesi Kameriye Sokak Nevizade Sokak No: 11/A - Beyoğlu / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail