Giriş Bileti
Bilet Fiyatı 200.00 Satın Al
Medipol Özel
Bilet Fiyatı 10.00 Tükendi

Etkinlik Detay

🌌 Void'un Ötesinde: Bir Başkaldırı Sesi 🌌

📅 Tarih: 1 Mayıs
📍 Mekan: Three Ankara

Void Event olarak, var oluşun sınırlarını zorlayan, müziğin ve sanatın birleştiği benzersiz bir geceye davetlisiniz. "Void'un Ötesinde" konseptiyle, Ankara'nın kalbinde, unutulmaz bir deneyim yaşatacağımız Three Ankara'da buluşuyoruz.

1 Mayıs'ta, müziğin ve dansın, sıradanlığın ötesine geçtiği bir dünyanın kapılarını aralıyoruz. Yeni başlangıçların, umudun ve birlikte mücadele etmenin gününde, sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.

✨ Gece boyunca sizi bekleyenler:
- Sıra dışı DJ performansları
- Görsel sanatların büyüleyici sergisi
- Sınırsız dans ve eğlence

Bu özel gecede, sadece müzik ve dans değil, aynı zamanda bir araya gelme ve birlikte daha güzel bir dünyayı hayal etme şansını da bulacağız. Void'in ötesine geçişte, hep birlikte yeni bir hikaye yazalım.

Biletler sınırlı! Etkinliğimiz hakkında daha fazla bilgi ve bilet alımı için @voideventt ziyaret edin. #VoidinÖtesinde #1Mayıs #ThreeAnkara #VoidEvent

🔥Bu geceyi kaçırmak istemeyeceksiniz. Gelin, müziğin ve sanatın birleştiği bu özel gecede, hep birlikte var oluşun sınırlarını zorlayalım🔥

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mayıs 01, 2024 21:00
Bitiş Mayıs 02, 2024 05:00
Organizatör Void Event
Kategori Parti
Three Ankara Çukurambar Mahallesi Besa Kule İş Merkezi 1480. Sokak - Çankaya / Ankara
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail