Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Unutulmaz bir "Yalnızlar Günü" deneyimi için 14 Şubat'ta Ankara Kuzu Effect AVM'de buluşalım!  İsyanla ters yönde seyreden bir parti, Magritte'in "Aşıklar"ından ilham alan bir atmosfer ve Mert Seraner & Sunter'in eşsiz performansları sizleri bekliyor. Talk Cocktail & Music'le içkinizi yudumlayın ve "Tersine Aşk: Gizemin Ortaya Çıkarması" temamızda kaybolun.  Biletler  biletimGO'da. Yalnızlığı kutlamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! #YalnızlarGünüPartisi #14Şubat #AnkaraEtkinlik"

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Şubat 14, 2024 20:00
Bitiş Şubat 15, 2024 01:47
Organizatör Uplevel Event
Kategori Parti
Talk Cocktail&Music Oran Mahallesi Kuzu Effect AVM Zülfü Tiğrel Caddesi No: 1/A - Çankaya / Ankara
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail