Zirve + Şenlik
Bilet Fiyatı 90.00 Satın Al
Zirve + Şenlik (Öğrenci)
Bilet Fiyatı 70.00 Satın Al
Zirve + Şenlik (BU Öğrencisi)
Bilet Fiyatı 50.00 Satın Al
Şenlik Alanı
Bilet Fiyatı 50.00 Satın Al
Şenlik Alanı (Öğrenci)
Bilet Fiyatı 20.00 Tükendi
Şenlik Alanı (BU Öğrencisi)
Bilet Fiyatı 1.00 Tükendi

Etkinlik Detay

Kampanya Ürün sponsorumuz Macellan Superapp tarafından Digitalized Zirveye katılan herkese alt limitsiz 50TL'lik Simit Sarayı kuponu hediye.

Etkinliğimiz sertifikalıdır 
Zirve Konuşmacıları: 

Muharrem Derinkök - Insider Co-Founder

Hakan Baş - Ace Games CEO ve Peak Games Co Founder

Egem Eraslan - Midas CEO
Mehmet Ertan Uygun - Getmobil CEO

ve daha nicesi boundigitalized.com'da 

Boğaziçi Digitalized Nedir ? 

Boğaziçi Digitalized, girişimcilik ruhunu ateşleyecek, yenilikçi fikirlerin ön plana çıkacağı bir festivaldir.  Digitalized Girişimcilik Şenliği, girişimcileri, yatırımcıları, sektör liderlerini ve yenilikçi düşünceye sahip herkesi bir araya getirerek, sıradışı fikirlerin ve projelerin hayat bulduğu bir platform sunuyor. Digitalized 21 Nisan Günü katılımcıya ilham verecek, öğrenmek ve ağ kurmak için benzersiz fırsatlar sunacak.

Digitalized 3 kısımdan oluşur: Yarışma, Zirve ve Şenlik 

Zirvemizde, alanlarında öncü konuşmacılar, yenilikçi girişimciler ve sektör liderleriyle buluşacaksınız. En son trendler, stratejiler ve başarı hikayeleri üzerine gerçekleşecek paneller, atölye çalışmaları ve interaktif oturumlarla bilgi ve deneyimlerinizi zenginleştireceksiniz. Zirve, sizi sektördeki en yeni gelişmelerle güncel tutmanın yanı sıra, fikirlerinizi nasıl hayata geçireceğinizi öğrenmenize de yardımcı olacak. Belli olan konuşmacılarımıza web sitemizden erişebilirsiniz. 

Yarışma, girişimcilerin projelerini deneyimli jüri üyeleri ve yatırımcılar önünde sunmalarına olanak tanıyor. Burada en yenilikçi ve etkileyici fikirler ödüllendirilecek. Yarışmacılar, projelerini gerçek dünya koşullarında test etme, geri bildirim alma ve potansiyel yatırımcılarla bağlantı kurma fırsatı bulacaklar. Başvurular herkese açık olup, girişimcilik ekosistemini daha da güçlendirmeyi amaçlıyoruz.

Şenlik alanında ise katılımcılar, girişimcilik ve yenilikçilik ruhunu yansıtan etkinliklerin, performansların ve sergilerin tadını çıkarırken, sosyalleşme ve networking fırsatı bulacaklar.

Etkinliğe katılarak:
-Konuklarla etkileşime geçip CEO'lara merak ettiklerinizi sorabilir networkunuzu geliştirebilirsiniz
-Stantları ziyaret edip girişimcilerin sunumlarını dinleyebilir iş, staj, perk gibi faydalardan yararlanabilirsiniz ve girişimlerin en yeni teknolojilerini deneyimleyebilirsiniz.
-Eğitim workshoplarına katılarak Girişimcilik 101, Notion&Etsy ile dijital ürün geliştirme ve satma, nasıl yatırım bulunur gibi konularda tecrübe kazanabilirsiniz

Daha detaylı bilgi için : bogazicidigitalized.com ve @boundigitalized

Not: Tüm konuşmacı ve program önümüzdeki günlerde belli olacaktır. Güncellemeleri instagram hesabımız ve web sitemizden takip edebilirsiniz.

iletişim: [email protected]

Etkinlik Kuralları

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Nisan 21, 2024 10:00
Bitiş Nisan 21, 2024 18:00
Kategori Festival
Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü No: 20 - Bebek - Beşiktaş / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail
Erkan Ocak Etkinliğinize katılmaktan gurur duyarım Nisan 18, 2024 @ 08:16:41