Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

...BABY ONE MORE TIME, EVERYTIME, TOXIC, GIMME MORE, CIRCUS, WORK B*TCH, SCREAM & SHOUT gibi çok büyük şarkılara imza atan Britney Spears'ı ne kadar çok sevdiğini biliyoruz.

Justin Timberlake olayları, 2007'deki düşüşü ve babasının esareti derken o asla yılmadı ve hala adını "POP'UN PRENSESİ" olarak andırmaya devam ediyor!

Britney Spears'ın muhteşem diskografisiyle çılgınlar gibi eğlenmek için hepinizi Feraye Nevizade Teras'a bekliyoruz.

Biz çok heyecanlıyız, ya siz?

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Aralık 03, 2023 21:00
Bitiş Aralık 04, 2023 02:00
Organizatör Skar.co
Kategori Parti
Feraye Nevizade Teras Hüseyinağa Mahallesi Kameriye Sokak Nevizade Sokak No: 11/A - Beyoğlu / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail