Tam Bilet
Bilet Fiyatı 150.00 Satın Al
Öğrenci Bileti
Bilet Fiyatı 100.00 Satın Al

Etkinlik Detay

2014 yılından beri Kocaeli den Dünyaya sloganıyla tiyatral faaliyetlerini sürdüren, ulusal ve uluslararası festivallerde ilimizi temsil eden Tiyatro Kasabasının yeni oyunu;

Bir sahil kasabasında yaşayan insanların, kurdukları küçük hayalleri ve bu hayallerin sebep olduğu çıkar hesapları ve çıkar hesaplarının, aile ilişkilerini nasıl etkilediğini, değerlerin nasıl altüst olduğunu gösteren kentsel dönüşümün komik ve distopik hikâyesi.

Üst kurmaca kullanılarak yönetilen oyunda "son bahçe satıldığında.." fikri ile Kasabanın kentsel dönüşüme gireceği hakkındaki söylentiler ve kasabalılar arasında konuşulmaya başlanan ama imkansızlaşan halleri ile ilgili. Cambaz Rasim, bir sabah vefat eder. Ölmeden önce kasabalılara evlerini, arsalarını kentsel dönüşüm için satmamalarını tembihleyen Cambaz Rasim'in defin işlemleri sürerken kasaba halkı da bir yandan kasabanın geleceği hakkında fikirler yürütmeye başlar Anlatı-hareket tiyatrosu biçiminde ve tek perde komedi olan oyunun oyuncuları Derya Alan, Ömer Ardaman, Merve Çalık, Burak Sefa Dalkılıç, Yaşar Ahmet Enşen, Çiğdem Keşmer, Sibel Tığlı oyunun dramaturgu ve yönetmeni ise Şebnem Telci Dereli.

Etkinlik Kuralları

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Aralık 16, 2023 20:00
Bitiş Aralık 16, 2023 21:15
Organizatör Tiyatro Kasabası
Kategori Sahne
Kocaeli Süleyman Demirel Kültür Merkezi Yahyakaptan Mahallesi Akasyalar Caddesi - İzmit / Kocaeli
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

Ömer Faruk Gerek Başarılarınızın devamını dilerim oyunda görüşmek üzere Kasım 24, 2023 @ 09:51:03
Tiyatro Kasabası Çok teşekkür ederiz.