Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

90’lar partilerine Çarkıfelek DOKSANLAR oluşumu olarak, yeni nesil 90’lar konseptiyle nokta koymaya geldik.

Doksanlara özgü müziğin eğlenceli edasına katılıp, arkadaşlarınızla eğlenceli bir gece geçirmeye hazır mısınız ? Perküsyonun hareketli vuruşları ile dans ritmine heyecan katıp dans ederken kendinizden geçeceksiniz…

DJ BAHADIR GÜMÜŞSU ile 90'lar 2000'ler

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mart 30, 2024 21:00
Bitiş Mart 31, 2024 01:00
Organizatör Çarkıfelek
Kategori Konser
6:45 Pub Kordon Alsancak Mahallesi Atatürk Caddesi No: 332/A - Konak / İzmir
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail