Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Ankara'nın kalbinde, 26 Kasım'da Three Ankara'da gerçekleşecek unutulmaz gecemize hoş geldin!

UP LEVEL EVENT olarak, sınırları zorlayan ve akıllarda iz bırakan bir parti deneyimi sunmaya devam ediyoruz. Bu seferki temasıyla Casual & Pyjama Party, herkesin özgürce eğlenebileceği, tarzını konforla birleştireceği ve eğlencenin tavan yapacağı bir geceye dönüşecek.

Vizelerin bitiş tarihiyle örtüşen bu büyülü gece, senin için unutulmaz anılara sahne olacak. Giysi kodunda sınırlar yok; şıklığını casual tarzda yansıtmak istersen, ya da rahatlığı ve eğlenceyi pijama temalı kıyafetlerle ifade etmek istersen, karar senin!

Mixed-Up konseptimiz, herkesin kendini özgürce ifade edebileceği bir ortam sunacak. Eğlence dolu gecemizde iki ayrı sahneyle farklı bir enerjiye hitap ediyoruz. DJ STAGE'de adını tüm Türkiye ve Dünya'da duyurmuş ünlü sanatçılarla iş birliğine imza atmış eşsiz bir prodüktör ve DJ olan Onur Atlı, Ankara'da adından sıkça bahsettirmiş, tanınan ve her kitleye hitap edebilen bilinen isim Mert Şeraner, yükselen isimlerden biri olan İbrahim Acar ve İsa Şenel kısaca "Big Boyz" ve Dj'likte ilerlemeye başlamış isimlerden Elif Ertem ve Ahmet Ünlü ile muhteşem bir müzik şöleni seni bekliyor.

Bununla da sınırlı değil!

ARTIST STAGE'de, Ankara'nın yükselen ismi ve tanınmaya başlayan rap sanatçısı Sedo, bizimle olacak. Sahnedeki enerjisiyle izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunacak olan bu yetenekli sanatçı, kendi müzikal izini bırakmaya aday. Artist Stage, Sedo'nun dokunuşuyla büyüleyici bir atmosfere bürünecek ve gecemizin unutulmaz anlarından biri olacak. Unutulmaz anların mimarı olmak için sen de hazır mısın?

Bu gece, senin için unutulmaz anılara ev sahipliği yapacak. Senin tarzın, senin müziğin, senin gecen! Biz sadece eğlencenin garantisiyle buradayız. İş ortaklarımız Void ve Trident Event ile sizleri bu garantiye davet ediyoruz. Gelin, hep birlikte bu muazzam geceyi kutlayalım!

@artibir

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Kasım 26, 2023 20:00
Bitiş Kasım 27, 2023 04:00
Organizatör Uplevel Event
Kategori Parti
Three Çukurambar Çukurambar Mahallesi 1480. Sokak - Çankaya / Ankara
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar