Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

IACES METU LC Gururla Sunar! 

 
 IACES METU Yerel Komitesi olarak organizatörü olmaktan gurur duyduğumuz, katılımcı sayısı ve üniversite çeşitliliği bakımından en büyük kariyer zirvelerinden biri olan geleneksel CESummit’22’e hoş geldiniz! 
 
Her sene olduğu gibi bu sene de siz değerli katılımcılarımızı Yapı Sektörünün devleri ile bir araya getireceğimiz; interaktif olarak konuşmacıların kendi iş, tecrübe ve kariyerlerinden bahsettiği, güncel Ar-Ge çalışmalarından örnekler sunularak katılımcıların bilgilendirildiği, sunumlar ve workshoplar ile kendinizi geliştirirken sizi içine çekecek unutamayacağınız bir etkinlik deneyimi ile karşınızdayız. 
 
8-9 Nisan tarihlerinde KKM'de gerçekleştirilecek CESummit’22’de sizler de yerinizi şimdiden ayırtabilir, 2 gün sürecek etkinliğimizde kendinizi sektörün birçok alanında geliştirebilir; seminer aralarında şirket yetkilileri ile birebir görüşerek, akıllarınızdaki tüm sorulara cevap arama, iş ve staj fırsatı yakalama imkanları bulabilirsiniz. Ayrıca workshoplara katılarak firmaların ürünlerini daha iyi tanıyabilir ve deneme şansına sahip olabilirsiniz. 
 
Yapı Sektörünün en büyük şirketlerinin üst düzey yetkililerinden sektördeki güncel gelişmeleri ve haberleri dinlemek; Türkiye’nin dört bir yanından etkinliğimize katılan, geleceğin mimar ve mühendislerinden arasında olmak ve CESummit’22 Katılım Sertifikası alan sayılı katılımcılarımızdan olmak için şimdi başvurunuzu yapabilirsiniz. 
 
Etkinlik programımız, konuşmacılarımız, destekleyici şirketlerimiz ve CESummit’22’e dair diğer her şey için bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın. Merak ettiğiniz her şey, sorularınız ve yorumlarınız için sizlerden haber bekliyor olacağız. 
 
CESUMMIT’22’DE GÖRÜŞMEK ÜZERE!

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Nisan 08, 2022 09:00
Bitiş Nisan 09, 2022 18:00
Organizatör IACES METU LC
Kategori Topluluklar
Odtü Kültür Kongre Merkezi ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi - Çankaya / Ankara
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

Melisanaz VATANSEVER Katılım sertifikam mailime gönderilmedi. Nasıl ulaşabiliyoruz öğrenebilir miyim? Aralık 20, 2022 @ 11:15:07
IACES METU LC Digicertify'a girip mail adresinizi yazarak ulaşım sağlayabilirsiniz hocam.