Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Bu sene 7.si düzenlenen Türkiye’nin en büyük yapı zirvesi CESummit’24 ENKA, KASKTAŞ ve ÇİMTAŞ’ın katkılarıyla ODTÜ Kültür Kongre Merkezi'nde sizlerle.

Her sene olduğu gibi bu sene de siz değerli katılımcılarımızı Yapı Sektörünün devleri ile bir araya getireceğimiz; konuşmacıların kendi iş, tecrübe ve kariyerlerinden bahsettiği, güncel Ar-Ge çalışmalarından örnekler sunularak katılımcıların bilgilendirildiği, sunumlar ve workshoplar ile kendinizi geliştirirken sizi içine çekecek unutamayacağınız bir etkinlik deneyimi ile karşınızdayız. 

4-5 Nisan tarihlerinde KKM'de gerçekleştirilecek CESummit’24’te sizler de yerinizi şimdiden ayırtabilir, 2 gün sürecek etkinliğimizde kendinizi sektörün birçok alanında geliştirebilir; seminer aralarında şirket yetkilileri ile birebir görüşerek, akıllarınızdaki tüm sorulara cevap arama, iş ve staj fırsatı yakalama imkanları bulabilirsiniz. Ayrıca workshoplara katılarak firmaların ürünlerini daha iyi tanıyabilir ve deneme şansına sahip olabilirsiniz.  

Yapı Sektörünün en büyük şirketlerinin üst düzey yetkililerinden sektördeki güncel gelişmeleri ve haberleri dinlemek; Türkiye’nin dört bir yanından etkinliğimize katılan, geleceğin mimar ve mühendislerinden arasında olmak ve CESummit’24 Katılım Sertifikası alan sayılı katılımcılarımızdan olmak için şimdi başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Etkinlik programımız, konuşmacılarımız, destekleyici şirketlerimiz ve CESummit’24’e dair diğer her şey için bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın. Merak ettiğiniz her şey, sorularınız ve yorumlarınız için sizlerden haber bekliyor olacağız. 

4-5 Nisan’da ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek panellerin konuşmacı ve panel detayları yakında duyurulacaktır. Listenin tam hali etkinlik haftası paylaşılacaktır.

*Etkinliğe bilet sahibi olan herkes katılabilir. ODTÜ öğrencisi olma zorunluluğu yoktur.

Etkinlik Kuralları

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Nisan 04, 2024 09:00
Bitiş Nisan 05, 2024 18:00
Organizatör IACES METU LC
Kategori Topluluklar
ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi Kültür ve Kongre Merkezi, ODTÜ - Çankaya / Ankara
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail