Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

BEYHIVE!

Club Motherboard’a hoş geldiniz! 

Beyoncé’nin başta Renaissance albümü olmak üzere, efsanevi şarkılarından oluşan, müzik mirasını bizimle kutlamaya ne dersiniz?

Tamamen Beyoncé temalı bu partide, şarkılara bağıra bağıra eşlik ederken aynı zamanda asla durmadan dans edip, eğlencenin doruklarına ulaşacağız! Sadece bu geceye özel kokteyller, maskeler, süslemeler ve sürprizlerle birlikte Renaissance World Tour’u Fırın İstanbul’da bizzat bizim tarafımızdan hazırlanan mashup/remix ve aranjeleri hep birlikte deneyimleyeceğiz! 

Şimdi içinde en güzel hissettiğiniz gösterişli kıyafetlerinizi hazırlayın, canlı koreografileri yerine getirmek için iyice dinlenin ve benliğinizi kutlayacağınız, hayallerinizin bile ötesine geçecek Club Motherboard için hazırlanmaya başlayın! 

16 Şubat Cuma günü, Fırın İstanbulda hepinizi aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.

ACT - I

MIND CONTROL

ACT - II

CLUB MOTHERBOARD

MUTE CHALLENGE

BALLROOM

ACT - III

THE HOUSE MUSIC

Kapılar saat 20.00'da açılacak, etkinlik ise saat 21.00'da başlayacaktır.

Gece 00.00'dan itibaren House Music ile özel DJ performansları sergilenecektir.

Ve asla unutmayın; UNIQUE! THAT’S WHAT YOU ARE!

***Localara +%10 servis dahil edilecektir. 

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Şubat 16, 2024 20:00
Bitiş Şubat 17, 2024 03:00
Organizatör Club Motherboard
Kategori Parti
Fırın İstanbul Maslak Mahallesi Ahi Evren Caddesi No: 6 - Sarıyer / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail