Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

CONNFESSION NIGHT (THE NIGHT OF DARK SECRET);

Gece, kapıda ücretsiz parti makyajları yaptırıldıktan sonra başlar.

Parti alanında bulunan sandıklara atılan zarfların içinde bulunan itiraflar dev led ekrana yansıtılarak ifşa edilir ve en iyi itiraflar ödüllerini alır.

En gizemli sırlarınızın ortaya çıktığı bu gecede eğlenceniz, DJ performanslarıyla GZR, MELODY, TUGİ ve DARICI tarafından ikiye katlanacak.

SIRLARINIZI YANINIZDA GETİRMEYİ UNUTMAYIN!

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mayıs 17, 2023 22:00
Bitiş Mayıs 18, 2023 06:30
Organizatör D!P EVENT
Kategori Parti
Barikat #Eskişehir Eskibağlar Mahallesi Fabrikalar Sokak No: 1/B - Tepebaşı / Eskişehir
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail