Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

"Dan Spinks & Taha Ercoskun - English Stand-up Comedy Show"

Dan Spinks started doing stand up in the UK. After arriving in Turkey in 2017, Dan started doing English open mics and now gigs regularly in Istanbul.

Expect a unique blend of wordplay (including bilingual puns), some observations and perhaps some confusion, but (almost) guaranteed laughs. Taha Ercoskun, a Turkish comic, has been performing in 3 languages (and counting), has been touring with 2 solo shows, focusing on topics like religion, politics, and religious politics.

His slow but steady pace and deadpan delivery result in must-see comedy. So join Dan & Taha in an English language standup comedy show of 2 talented and experienced international performers, on November 26th, Sunday 8:30PM at Punch Kadıköy stage.

* The show is intended for mature audiences over the age of 18.

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Kasım 26, 2023 20:30
Bitiş Kasım 26, 2023 22:30
Organizatör Mekan Sahne
Kategori Sahne
Punch Kadıköy Caferağa Mahallesi Kadife Sokak No: 35 - Kadıköy / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar