Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Etkinlik Detayları Ankara Students Sunar;

1970'lerin en popüler janrası Disco Music, Disco Night etkinliğinde 26 Mayıs Cuma, IF Performance Hall'de sizlerle tekrar buluşuyor!

Hipnotik ritimlerin ve tekrar eden şiirsel sözlerin birleşimi ile geniş kitlelerin beğenisini toplayan Disco Music; yıllar içerisinde Bee Gees, ABBA, Boney M gibi starların müzik endüstrisinde en tepeye yükselmesini sağlamıştır.

Origins Society kurucusu Castor'un fitilini ateşleyeceği geceye, özel disco setlerini takip ettiğimiz AUF eşlik edecek.

Vintage kıyafet kodu ile hayata geçen etkinlikte, kıyafet koduna uyum sağlamak için etkinlik gişesinde çeşitli ilginç disco temalı aksesuarlar bulabilirsiniz!

Biletler temsilciler, biletimGO ve etkinlik gişesinde.

Kapı Açılış: 19:30

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mayıs 26, 2023 19:00
Bitiş Mayıs 27, 2023 00:00
Organizatör Ankara Students
Kategori Parti
IF Performance Hall Ankara Kavaklıdere Mahallesi Tunus Caddesi No: 14/A - Çankaya / Ankara
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar