Birinci Dönem İndirimli
Bilet Fiyatı 150.00 Tükendi
1. Dönem
Bilet Fiyatı 170.00 Tükendi
2. Dönem İndirimli
Bilet Fiyatı 200.00 Satın Al
2. Dönem
Bilet Fiyatı 350.00 Satın Al
3. Dönem indirimli
Bilet Fiyatı 400.00 Satın Al
3. Dönem
Bilet Fiyatı 500.00 Satın Al

Etkinlik Detay

Yükselen yıldız DUA LIPA’nın yeni albümünü ilk defa yüksek sesle ve sınırsız eğlence eşliğinde dinlemek istiyorsan bu parti kaçmaz! Yeni albümü ile beraber hit üstüne hit çıkardığı DUA LIPA albümü, 2020’lerin müzik tarzını belirleyen 2. Stüdyo albümü FUTURE Nostalgia’ya da baştan sona yer vereceğiz!  Yeni albümünde kaç hit çıkaracak bilmiyoruz ama bu hitleri clupte ilk dinleyenlerden biri olmak için yerini şimdiden ayırt!Sınırlı sayıda bilet, sınırsız eğlence! Alıştırma sezonu bitti! Bileti yakala, yada gider… Houdini!

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mayıs 03, 2024 21:00
Bitiş Mayıs 04, 2024 02:00
Organizatör Beardney Experince
Kategori Parti
Feraye Nevizade Teras Hüseyinağa Mahallesi Kameriye Sokak Nevizade Sokak No: 11/A - Beyoğlu / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail