Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

e-Founder

Türkiyede'ki ilk dijital girişimcilik etkinliği olan e-Founder zirve ve yarışma olarak iki aşamadan oluşuyor. İlk dönem düzenlenen zirve ayağı bu sene yüz yüze bir şekilde 6 Kasım 2022 tarihinde Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall'de 800'den fazla katılımcı ile gerçekleşti.

e-Founder ikinci ayağı olan ve ilk dijital girişimcilik yarışması niteliğinde olan e-Founder Yarışma Türkiye'deki Pre-MVP ve MVP aşamasındaki dijital girişimlerin partnerlerimizle gerçekleştirdiğimiz bir ön elemeden geçerek Bootcamp ismini verdiğimiz 2 haftalık bir eğitim sürecine katılmaya hak kazanması ile gerçekleşir. Bootcamp sürecinin sonrasında girişimcilerin fikirlerini sunarak ödüllendirildiği bir dijital girişimcilik yarışmasıdır.

Bootcamp

28 Şubat - 10 Mart tarihleri arasında online ve offline olan eğitim ve Tea&Talklar içeren 12 günlük bir camp sürecini içeriyor.

Final günü

11 Mart Cumartesi günü final sunumları, ödül töreni ve networking galasını içeriyor. Final günü Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs Natuk Birkan'da yüz yüze gerçekleşecek.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Şubat 28, 2023 10:00
Bitiş Mart 11, 2023 20:00
Organizatör BÜYAK
Kategori Topluluklar
Boğaziçi Üniversitesi Natuk Birkan Binası Bebek Mahallesi Boğaziçi Üniversitesi Natuk Birkan Binası - Beşiktaş / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar