Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Oyuncu ve Komedyen Egemen Şimşek Günlük hayatında yaşadığı pasif ırkçılık üzerine biriktirmiş olduğu hikayelerini ironik bir şekilde anlattığı Stand Up gösterisi  ‘Aykırı Düşünceler ' ile sizleri Güldürürken Düşündürmeye geliyor. Biletini almayı unutma.  

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Haziran 08, 2024 19:45
Bitiş Haziran 08, 2024 21:45
Organizatör Egemen Şimşek
Kategori Stand-Up
Van Bölge Tiyatrosu Hafiziye Mah. İkinisan Bulvarı, Zırhlıoğlu AVM Yanı, D:72, 65100 İpekyolu/Van
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail