Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Elyson kendine özgü parça seçimleri ve setleri ile Techno, Electro ,Acid ,Psy Trance türleri arasında beğenileri kazanmış bir DJ'dir.

Oguz,T78,Lee Ann Roberts,Fatıma Hajji,Regal,Pavel Petrov,Ilario Alicante,A*S*Y*S,Thomas Schumacher,Vendex... gibi dünyaca ünlü DJ'ler ile aynı sahneyi paylaşma fırsatı bulan Elyson, 24 Şubat Cumartesi gecesi Hayal Kahvesi’de.

Melodic Techno <> Peak Time/Driving 

Hypnotic/Raw Techno <> Hard Techno

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Şubat 24, 2024 20:30
Bitiş Şubat 25, 2024 01:00
Organizatör Just Techno Events
Kategori Parti
Hayal Kahvesi Samsun Güzelyalı Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı 2. Kısım No: 37 - Atakum / Samsun
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail