Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

26 Mayıs saat 21:00'de Three Ankara'da gerçekleşecek olan "End of the Season" partisiyle sezonu muhteşem bir şekilde kapatıyoruz! UP LEVEL, VOID EVENT ve PIG iş birliğiyle düzenlenen bu etkinlikte, Kaan Özcan, Mert Şeraner, İbrahim Acar, Baran Arslaner ve Berkcan Demir'in performanslarıyla unutulmaz bir gece sizleri bekliyor. Bu eşsiz müzik şölenine katılmak için biletlerinizi BiletimGO'dan veya etkinlik temsilcilerimizden temin edebilirsiniz. Eğlence dolu bu geceyi kaçırmayın, sizi orda görmek için sabırsızlanıyoruz! 

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mayıs 26, 2024 21:00
Bitiş Mayıs 27, 2024 03:30
Organizatör Uplevel Event
Kategori Parti
Three Ankara Çukurambar Mahallesi Besa Kule İş Merkezi 1480. Sokak - Çankaya / Ankara
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail