Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Türkiye Eurovision’dan ayrılalı 12 yıl olsa da Eurovision hala aklımızdaki yerini koruyor. Bu süre boyunca Eurovision’ı kıta Avrupasında yarışma dışı en çok izleyen ülkenin başkentine hak ettiği eğlenceyi getiriyoruz.

Türkiyeye’ye galibiyeti getiren Sertab’dan veda öpücüğünü konduran Bonomo’ya, bir nesli kemana başlatan Rybak’tan tüm dünyada fırtına gibi esen Maneskin’e kadar birçok hit parçayı birlikte dinleyip eğleneceğimiz partiyi kaçırmayın!

Sınırlı kontenjan ve hızlı tükenen biletleriyle Eurovision Party hepinizi sabırsızlıkla bekliyor.

HAYDİİİ!!!

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Haziran 10, 2024 20:00
Bitiş Haziran 11, 2024 01:00
Organizatör Eurovision Party
Kategori Parti
Route Selanik Ankara Meşrutiyet Mahallesi Selanik Caddesi No: 70 - Çankaya / Ankara

Yorumlar

person
mail