Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

KARADENİZİN EN BÜYÜK BEACH ETKİNLİĞİNE HAZIR MISINIZ ?
. Etkinlik 6 Temmuz Cumartesi  günü ASARKAYA BEACH’de  saat 18:00 da başlayıp 01:00 son bulacaktır.

. Etkinlik 2000 kişilik kontenjanlı olup katılımcıların üniversite öğrenci zorunluluğu bulunmaktadır. ( Bir öğrenci kavalye olarak bir sivil arkadaşıyla alana giriş sağlayabilir

. Etkinlik 7 saat den oluşup birbirinden farklı 5 Dj performance animasyon ekibi showları ve havai fişek gösterisi ve etkinlik içi oyun alanları içermektedir

. Etkinlik alanında profesyonel ses ışık ve sahne sistemleri yer almaktadır ve bunun yanı sıra mezunlar için fotoğraf çekim alanı ve ücretsiz profesyonel fotoğraf çekimi yapılacaktadır

. Etkinlik alanına ulaşım için belirlenmiş noktalardan kalkışlı 50₺ ücretli servislerimiz ve antlaşmalı taksi duraklarında %20 indirimli sabit fiyatlı taksiler mevcuttur.

LINE UP

OĞULCAN ERDÖNMEZ

ERKAN KARA

MERT ÇELİK

EMİR GÜNİNDİ 

BOB TALYO

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Temmuz 06, 2024 18:00
Bitiş Temmuz 07, 2024 01:00
Organizatör KITSCH ORGANİZASYON
Kategori Festival
Asarkaya Cafe & Plaj Tepeköy Mahallesi - Keşap / Giresun
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail