Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Pamukkale'nin büyüsünde 12 saatlik Denizli'nin ilk Elektronik Müzik Festivali!

Catwalk Event ve AtheCat Studio, Denizli'nin ilk elektronik müzik festivali "Fest of the Cats"'i sunmaktan gurur duyar.

7 Ekim Cumartesi günü, Pamukkale Tepe Kamping'in ev sahipliğinde gerçekleşecek olan bu özel etkinlik, farklı şehirlerden ve Denizli'den toplam 14 DJ'i sizlerle buluşturacak.

Yoga, heykel sanatları gibi atölyeler, dövme, tarot, tasarım t-shirt stantları ve Fire Dance gibi pek çok aktiviteyi bir araya getirerek havuz başında, Pamukkale manzarası eşliğinde unutulmaz bir deneyim sunacak.

Gündüz sakin ve ritmik müzikler eşliğinde kendimizi havuzun serin sularına bırakıp yoga yapacağımız, gece ise elektronik müziğin aydınlatıcı estetiğini hep birlikte kucaklayacağımız bir etkinliğe davetlisin.

Bu etkinlik, Denizli'nin ilk elektronik müzik festivali olmanın yanı sıra sezonun son havuz partisi olacak.

Bu eşsiz deneyimi kaçırmak istemezsiniz.

Biletler biletimgo.com , @catwalkeventtr, @athecatstudio ve @berlin.coffeeshop mağazalarında satışta!

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Ekim 07, 2023 12:00
Bitiş Ekim 08, 2023 12:00
Organizatör Catwalk Event
Kategori Festival
Tepe Camping Denizli Kurtluca Mahallesi Ören Sokak Kayraklı Mevkii No: 10 - Pamukkale / Denizli
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail