Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Büyük bir heyecanla üniversite kapısından ilk girişin, ilk arkadaşlıkların ve ilk deneyimlerin hala ilk günkü gibi aklında. Şimdi ise kocaman bir veda vakti. Üniversite yıllarına son defa büyük bir iz bırakma ve tüm anıları ölümsüzleştirme anı geldi. Tam da sana yaraşır bir 2024 MEZUNİYET BALOSU VE  ÜNİVERSİTELERİN KAPANIŞ ETKİNLİĞİ  ile karşındayız.

Yılın en eğlenceli kapanış ve mezuniyet etkinliği bir arada olacak, tıpkı welcome party gibi. Sınırlı sayıdaki kontenjanlarımızdan yararlanmak için hemen biletini al 
Eğlenceye ortak ol.

Girişlerde bay bayan dengesi 2/1 yeterli olacaktır 

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Haziran 25, 2024 22:00
Bitiş Haziran 26, 2024 04:00
Kategori Parti
Boâz Middle Kuruçeşme Mahallesi Muallim Naci Caddesi No: 91 - Beşiktaş / İstanbul

Yorumlar

person
mail