Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Bütün yılın yorgunluğunu kulaklarımızın pasını JUSTSAYIN ile birlikte Cihangir'in kalbinde Full Moon partimizle atıyoruz!!! 12 farklı üniversitenin katılımıyla gerçekleşecek partimizin konsepti burçlar ve tarot. Parti girişinde katılımcılarımızın burçlarına göre stickerlar dağıtalacak ve stantlarda katılımcılarımızın tarot falına bakılarak o günkü şanslarını öğreneceğiz.  Kim bilir belki de o gün aradığınızı bulacaksınız veya gerçekten şanslıysanız sürpriz ödüller kazanacaksınız. 

Ayrıca etkinlikte sex on the beach shot da bizden. :)

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Haziran 05, 2024 18:00
Bitiş Haziran 06, 2024 05:00
Organizatör Amor
Kategori Parti
RIDDIM Club Cihangir Cihangir Mahallesi Sıraselviler Caddesi No: 35/A - Beyoğlu / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail