Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

ODTÜ İşletme Topluluğu Gururla Sunar!

Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi 27-28 Mart’ta Gerçekleşiyor!

29 yıllık tecrübesiyle Türkiye’nin en aktif öğrenci topluluklarından biri olan ODTÜ İşletme Topluluğu (METUBIZ) 27-28 Mart 2021’de Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi’ni gerçekleştirmeye hazırlanıyor!

ODTÜ İşletme Topluluğu olarak her yıl yaklaşık 400 katılımcıyı okulumuzda ağırladığımız Türkiye'nin en büyük kulüpçülük etkinliklerinden biri olan etkinliğimiz Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi'ni bu yıl online olarak gerçekleştirecek olmanın heyecanı içerisindeyiz.

Katılımcılarımızın teknoloji devlerinin ve ülkenin önde gelen girişimcilerin tecrübelerini dinleyip, kendileri ile tanışma fırsatı bulabileceği; aynı zamanda Türkiye’nin en büyük dijital girişimcilik yarışmalarından birini izleyebilecekleri bir ortam sunuyoruz. Yarışma ayağında, üniversiteli girişimcilerle yatırımcıları ve mentörleri bir araya getireceğimiz ve katılımcılar tarafından yarışmacıların sunumlarının izlenebileceği bir dijital girişimcilik yarışması düzenliyoruz. Girişimcilik ekosistemi önemli isimleri ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen üniversite öğrencilerini bir araya getirip geniş bir network ağı sağlıyoruz. 

Her yıl Türkiye'nin dört bir yanından üniversite öğrencilerini okulumuzda ağırlayan etkinliğimiz, bu sene online platformda olması sayesinde mesafe engelini ortadan kaldırarak istediğiniz her yerden etkinliğimize katılabilme şansını sizlere sunuyor.

Türkiye’deki girişimcilere destek olmak isteyen kesim ile proje fikirlerinin sahiplerini buluşturan bu etkinliğe siz de “Fikrini kap gel!” sloganı ile katılabilirsiniz. Lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin yanı sıra yeni mezun girişimci adaylarının da fikirlerini yarıştırabilecekleri yarışmanın finalistleri;
Finale Dek 3 Haftalık Online Mentörlük Desteği alarak finale hazırlanma,
Online eğitimlerle projelerini geliştirme, MBA'den ofis desteğine birçok ödül kazanma imkanı yakalayacak!

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mart 27, 2021 11:00
Bitiş Mart 28, 2021 18:00
Kategori Topluluklar
Online Etkinlik Online etkinlik izleme linki e-posta ve SMS ile tarafınıza iletilecektir.
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

Ece Arslan merhaba bana herhangi bir mesaj gelmedi nasıl giricem etkinliğe biletimi de aldım üstelik Mart 27, 2021 @ 11:05:26
eren bal Merhaba ben girişimcilik zirvesi için bilet almak istiyorum , bilet kalmadı mı Mart 04, 2021 @ 15:41:21
ODTÜ İşletme Topluluğu Merhabalar, avantajlı ön bilet satışımız devam ediyor.
melisa bilet almak istiyorum ama satışlar bitti mi ? Mart 03, 2021 @ 18:27:29
Tuğba Keser Ben zirveye kayıt olmak istiyorum ama indirim kodu diye bir alan var.ben kaydolmadan nasıl indirim kodu bana gelebilir. Şimdi biletimgo ya üye mi olmam gerekiyor, zirveye kaydım gerçekleştirilebilmesi için? Şubat 19, 2021 @ 13:26:16
ODTÜ İşletme Topluluğu Merhabalar, şu anda biletlerimiz indirimli bir şekilde satışta. Herhangi bir indirim kodu girmenize gerek yok.