Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Özlenen elektronik müzik gecelerine tekrardan hazır mısınız?

321 Organizasyon olarak üçüncüsünü düzenlediğimiz GLOW NIGHT etkinliğimizde sizleri tekrardan Kastel'de ağırlıyoruz!

1300 üzeri katılım beklediğimiz bu parıltılı gecede, gecenin ışıltısına uygun gelmeyi unutmayınız.

GLOW NIGHT gecesinde tüm mekan ışıltılarla süsleniyor ve gecenin belli saatlerinde parıldayan minik ışıltılar size bazı yollar gösterecek olabilir!

Bu özel gecede bizlere 6 Özel DJ eşlik edecek.

Kastel ekibinin DJ lerinden bir warm up DJ'i sahnesiyle başlayacak ve sonrasında Kastelin vazgeçilmez isimlerinden olan Erdem Kaptan ile geceye devam edeceğiz. Ardından Melikşah İnanöz ile gecenin doruklarına çıkacağız. Ve tabii sonrasında Headliner DJ'lerimiz Enes Çakır ve Samet Günal ile en eğlenceli anlarımızı yakalayacağız. Ve gecenin bitimine yaklaştığımız anlarda Miri sahneye çıkacak ve kapanışı yapacağız.

Erken dönem avantajlı biletlerini kaçırmayın!

Orada görüşmek üzere.

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Aralık 14, 2022 21:30
Bitiş Aralık 15, 2022 03:00
Organizatör 321 Organizasyon
Kategori Parti
Kastel Hüseyinağa Mahallesi Kamer Hatun Caddesi No: 10 - Beyoğlu / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail